Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár lesa u Arnoštovic - Pod Borovým

Dne 7. 4. 2011 ve 16:31 byla vyslána naše jednotka společně s HZS Středočeského kraje stanice Sedlčany a JSDH Votice na požár lesní mýtiny mezi Arnoštovicemi a Durdicemi (Pod Borovým). Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o dohořívání zbytků po lesní těžbě a JSDH Votice již prováděla prolívaní ohnisek. Poté se jednotky HZS Sedlčany a JSDH Votice vrátily na své základny a naše jednotka čekala na místě a provedla ještě dohašení dvou ohnisek, které silný vítr rozfoukal. V 17,50 hodin přijela jednotka hasičů SŽDC Praha, která přijela z důvodu, že požár byl v blízkosti železniční trati. V 18, 30 hodin se naše jednotka vrátila na základnu. Ve 20,30 hodin jsme provedli kontrolu požáru a ve 21,05 hodin vrátili na základnu.

SDH Heřmaničky - DA 12 - Avia 31

HZS - CAS 32 Tatra 815, CAS 15  MB Atego

JSDH Votice - CAS 32 Tatra 815, CAS K 25 LIAZ

SŽDC Praha - CAS 24 Mercedes

 

Náhledy fotografií ze složky Požár lesa u Arnoštovic - Pod Borovým