Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU

9. 1. 2019

VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU

 

Tradiční ukončení kulturních akcí SDH Heřmaničky bylo zpívání vánočních koled u stromečku před hasičskou zbrojnicí dne 23.12.2018 od 18.00 hod.

Akce byla opět provoněna svařeným vínem, cukrovím a vánoční náladou. Děti již od 16.00 hod. měly vánoční besídku. Zopakovaly si koledy, prozradily nám tajná přání vánoční a pokukovaly, co je čeká pod vánočním stromečkem ve zbrojnici.

Kolem šesté hodiny již bylo před hasičárnou plno a mladí hasiči zahájili svou kulturní vložku pochodem se svíčkami a poté zazpívali připravené koledy, které byly doplněny hrou na piano. Vzhledem k omlazení dětské hasičské základny, nám přišly na pomoc i dorostenky, které podpořily ty menší.

Na konci vystoupení promluvil starosta Ladislav Sova s přáním krásného Štědrého dne, vánočních svátku a úspěšného vstupu do Nového roku 2019.

Poté hasíci pokračovali v besídce, na které dostali dárečky a občerstvení a v rytmu hudby se vlnili do večera.

Ostaní se poveselili ve zbrojnici a s navozeným pocitem Vánoc jsme se rozešli.

 

Děkujeme jménem celého SDH za neustále velkou podporu obci Heřmaničky, TJ Sokol, aktivním hasičům, mladým hasičům a občanům. Snažíme se v obci udržovat tradiční kulturní, sportovní i společenské akce a díky Vám se nám daří.

Do Nového roku 2019 Vám přejeme pevné zdraví, pohodu a pracovní i volnočasové úspěchy.

Nový rok zahájíme Hasičským plesem dne 19.1.2019, tímto Vás srdečně zveme a věřte, že bude o zábavu postaráno.

 

Náhledy fotografií ze složky Koledy 2018