Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples 2019

21. 1. 2019

HASIČSKÝ PLES V HEŘMANIČKÁCH

 

V sobotu dne 19.1. 2019 se v místní sokolovně rozvlnily parkety a my jsme si užili první hasičskou kulturní akci letošního roku. Celkem se sešlo 152 plesajících. K poslechu a tanci nám opět hrála jihočeská hudební skupina Valdaufinka.

 

Atmosféra byla báječná a my jsme si připravili kulturní vložku s názvem „ Tvoje držka má známý ksicht“ inspirovanou pořadem „ Tvoje tvář má známý hlas“. Bylo možné poslechnout si různé interprety...Karla Gotta s Darinkou, Věru Špinarovou, Ivana Mládka s Jožinem z Bažin, Ewu Farnou, Hanku Zagorovou, Karla Černocha a Zdeňka Srstku a nakonec skupinu Kiss. Sklidili jsme spoustu potlesku a doufáme, že do budoucnosti Vás budem překvapovat vlastními vstupy.

 

Jako tradičně proběhla tombola, byla opět obohacena slosovatelnými lístky, které se kolem půlnoci losovaly. Nejvyšší cenou byla televize značky Huyndai s úhlopříčkou 109 cm. Byli jsme rádi, že zůstala v obci :-). A i jiní si přišli na své s naší bohatou tombolou.

 

Tancovalo se poctivě až do půl čtvrté v poměrně hojném počtu.

Tímto děkujeme všem, kteří přišli zaplesat, dále děkujeme hudební skupině, sponzorům, Mgr. Poskočilové a aktivním hasičům za pomoc při realizaci akce.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ples 2019