Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský hasičský den 2016

8. 7. 2016

Záverečnou akcí před školními prázdninami byl čtvrtý ročník dětského dne, který se uskutečnil 18.6.2016 na hřišti v Heřmaničkách pořádáný naším SDH.

Pro děti bylo postaveno 15. stanovišť zaměřených na hru, teoretických i praktických dovedností s požárního sportu, základní znalosti první pomoci, střelbě a jízdě na koni.

Opět jsme zařadili malování obličejů a možnost namalovat si svůj obrázek. Občerstvení bylo zajištěno ze stánků a sponzorských darů. Proti loňsku byl den prosvícen sluncem a déšť jsme letos nepřivolali. Celým dnem nás bravurně provázela moderátorka Alena Šmejkalová.

V průběhu akce jsme měli možnost zhlédnout dvě odborné ukázky a to od Policie ČR oddělení Votice, kteří nám ukázali svůj vůz a čelili případným otázkám a druhá, velmi zdařilá ukázka vystříhání obětí nehody z auta, kterou s odborným výkladem předvedli hasiči z SDH Votice.

Děti, které dokončily soutěž s kartičkou 15-ti razítek obdrželi tašku s dary, zmrzlinou a tombolou, pak ještě měly možnost vyhrát různé dárky na doplňkových soutěžích. Soutěžících se celkem sešlo 105.

Byl k dispozici skákací hrad zajištěný realitní kanceláří M&M reality, která zde prezentovala svůj stánek. Na konci dětského dne nám mladí hasiči předvedli ukázku hašení hořícího domku a zvládli to výborně i s osprchováním náruživých fandících.

Tímto děkujeme všem sponzorům a v neposlední řadě poděkování všem aktivním hasičům pomáhajícím při přípravách a soutěžích.

a

Sponzoři 2016.pdf